O mnie

Nazywam się Piotr Tomski. Specjalizuję się w dostarczaniu najwyższej jakości usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz usług doradczych w zakresie gospodarowania nieruchomościami.

Posiadam wyższe wykształcenie ekonomiczne i techniczne. Ukończyłem także studia podyplomowe z zakresu zarządzania nieruchomościami oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Moje umiejętności sprzedażowe bazują na kierunkowym wykształceniu z zakresu marketingu oraz nieustannym doskonaleniu technik sprzedaży dzięki uczestnictwu w nowoczesnych warsztatach (m.in. Akademia RE/MAX, Sandler Training, Karol Froń, Dawid Marecki) oraz wieloletniemu doświadczeniu na rynku. Praktyki negocjacyjne zaś doskonaliłem pod fachowym okiem znanego i cenionego Wojtka Woźniczki.

Pierwszy kurs z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami ukończyłem w 2002 roku. W 2010 roku uzyskałem obligatoryjne na tamten czas uprawnienia zawodowe - licencję zawodową Ministerstwa Infrastruktury w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (nr 15645), a w 2011 roku w zakresie zarządzania nieruchomościami (nr 21690), uzyskując jednocześnie tytuł zawodowy pośrednika w obrocie nieruchomościami i zarządcy nieruchomości. Posiadam także fakultatywne licencje Krajowej Izby Gospodarowania Nieruchomościami w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (nr 1350) oraz zarządzania nieruchomościami (nr 2665), a także licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (nr 15645). Posiadam obowiązkową polisę ubezpieczeniową.

W zagadnienia z zakresu nieruchomości i budownictwa zaangażowany jestem niemal od zawsze. Nieruchomości są częścią mojego DNA, które zaprogramowała moja Praprababcia, już ponad sto lat temu prężnie działająca w branży nieruchomości. Posiadam doświadczenie w zakresie ekonomicznych i organizacyjnych aspektów rynku nieruchomości, także jako wieloletni wykładowca w Katedrze Ekonomii, Inwestycji i Nieruchomości Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej. Jestem też autorem artykułów poświęconych rynkowi nieruchomości i przemysłowi materiałów budowlanych opublikowanych w takich periodykach jak „Rynek Nieruchomości”, „Materiały Budowlane”, Studia i Materiały Towarzystwa Naukowego Nieruchomości i wielu innych. Jestem współredaktorem m. in. monografii „Management in Sustainable Construction Industry” oraz “Współdziałanie gospodarcze podmiotów na rynku nieruchomości”. Współorganizowałem Międzynarodową Konferencję pt. „Zrównoważone Budownictwo Przyszłości”. 

Pracuję w branży jako pasjonat nieruchomości i z zamiłowania do niesienia pomocy innym. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży i rozumiem potrzeby swoich klientów. Wraz z doświadczonym, precyzyjnie wyselekcjonowanym zespołem współpracujących profesjonalistów, mającym świadomość współczesnych realiów i trendów na rynku nieruchomości, dostarczam spersonalizowane, uszyte na miarę usługi, pozwalające podjąć moim klientom właściwe decyzje oraz osiągnąć sukces. Do każdego klienta podchodzę z nowym spojrzeniem, aby opracować spersonalizowane, unikalne strategie.

Nieruchomości-online agent nieruchomości Czestochowa Biuro Nieruchomości Czestochowa

Doradca ds. nieruchomości

Piotr Tomski

Moja misja 

Moja misja to ułatwianie procesów kupna, sprzedaży, wynajmu nieruchomości poprzez znalezienie idealnych rozwiązań dla indywidualnych potrzeb każdego klienta. To nie tylko biznes, to opieka nad najważniejszymi inwestycjami moich Klientów i budowanie długotrwałych, satysfakcjonujących relacji opartych na zaufaniu, szczerości i profesjonalizmie.

Mój cel

Zapewnić moim klientom niezawodne wsparcie w procesie podejmowania decyzji dotyczących nieruchomości. Utrzymać reputację, jako osoba godna zaufania, której ekspertyza i zrozumienie potrzeb Klienta przekładają się na satysfakcję i poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie transakcji.

Co mnie wyróżnia?

Kompetencje
i doświadczenie:

Posiadam doświadczenie w branży, co potwierdza realizacja wielu udanych transakcji i zadowoleni klienci. Wiedza na temat rynku nieruchomości, zdolność do negocjacji i rozumienie procesów prawnych to kluczowe umiejętności, które wyróżniają mnie na tle konkurencji.

 

Zaangażowanie i rzetelność:

Kiedy podejmuję się sprzedaży lub zakupu nieruchomości dla klienta, traktuję to zadanie z najwyższą powagą i angażuję się w 100%. Każda transakcja jest unikalna i wymaga indywidualnego podejścia. Dla każdego klienta, któremu pomagam, dedykuję swój czas, energię i umiejętności, żeby dostosować proces do jego  potrzeb i oczekiwań. Dokładam wszelkich starań, aby sprzedaż lub zakup nieruchomości były jak najmniej stresujące. Wszystkie transakcje realizuję z największą starannością, transparentnością i dokładnością. 

 

Profesjonalizm i dobra komunikacja:

Sprawność komunikacji,  budowanie relacji i empatia są dla mnie kluczowe we współpracy z klientem. 

Adres

czestate
ul. Brzozowa 2/8,
42-200 Częstochowa

Kontakt

Menu

Obserwuj mnie